Kurumsal.

Biz Kimiz?

2009 yılı Aralık ayında bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuş olan Renk Web Tasarım, bu alanda verdiği hizmetleri, 2011 yılı sonunda, sistem ve internet çözümleri olarak iki gruba ayırdı.

Renk Web Tasarım,  etkin sistem danışmanlığı ile şirketinizin teknolojik dar boğazları atlatmasında kararlı bir çözüm olmayı amaçlıyor. Renk bu anlamda hız, kalite ve müşteri memnuniyetini ana ilkeler olarak benimsiyor.

Gelişen internet teknolojileri ve bilişim çağının gereklilikleri artık teknolojik geri kalmışlığın çok hazin sonuçlanabileceği gerçeğini daha fazla gün yüzüne çıkarmaya başladı. Bu anlamda Renk genç, dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosu ile sizi bilişim çağının gereklerine hazırlamak için yazılım hizmetleri ile firmanıza tam bir çözüm olmayı amaçlıyor.

Renk Web Tasarım, yazılım, kurumsal kaynak planlamadan, müşteri ilişkileri yönetimine,e-ticaret uygulamalarından, içerik yönetim sistemlerine bir çok alanda yazılım geliştiriyor.

Renk Web Tasarım, gerek sistem danışmanlığı gerekse yazılım alanında sorunları yerinde saptayıp, en kısa sürede soruna çözüm oluyor.

Back to Top